O společnosti

C.I.C. Jan Hřebec s.r.o

O společnosti C.I.C. Jan Hřebec

C.I.C. Jan Hřebec je přední český výrobce vzduchotechnických a klimatizačních jednotek vlastní konstrukce. Vývoj s výrobou prvních prototypů pro zkoušky a certifikaci ve státní zkušebně v Hostivaři byl započat již v roce 1993. Od roku 1994 jsou jednotky vyráběny pro tuzemský trh a vystavovány na regionálních i mezinárodních výstavách. Bohaté zkušenosti ve vývoji a výrobě vzduchotechnických jednotek se promítly do dalšího rozvoje firmy i výrobního sortimentu.

V současné době dodáváme kompletní sortiment jednotek pro centrální distribuci a úpravu vzduchu i jednotek pro decentralizovanou úpravu vzduchu. Naše jednotky splňují požadavky pro instalaci do prostředí hygienického, do čistých prostor, do míst s nebezpečím výbuchu, a splňujeme i požadavky na seismickou odolnost. Jako specifické provedení nabízíme i jednotky pro vysoké teploty a tlaky.

K výrobě vzduchotechnických a klimatizačních jednotek společnosti C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. jsou používány ty nejkvalitnější komponenty ze zemí Evropské unie. Naše společnost zavedla certifikaci ISO 9001 a úspěšně udržujeme systém managementu jakosti dle požadavků ČSN EN ISO 9001:2008. Při návrhu a výrobě používáme moderní CAD a CAM systémy a CNC stroje.

V současné době vyrábíme jednotky již třetí generace a v tomto roce jsme překročili hranici 14 tis. vyrobených jednotek.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...