Kompaktní jednotky H-Block

kompaktní provedení
bezrámová konstrukce
vysoká účinnost rekuperace
integrovaný systém MaR
jednoduchá instalace „Plug & Play“

 

Užití a pracovní podmínky

Klimatizační jednotky řady H-Block jsou určeny pro použití do normálních prostorů dle ČSN 33 2000-3. Jednotky jsou určeny pro dopravu a úpravu vzduchu v normálním prostředí s teplotou okolí -30 °C až 40 °C.

Konstrukce

Jednotku H-Block tvoří originální bezrámová konstrukce registrovaná na Úřadu průmyslového vlastnictví. Konstrukci komory jednotky tvoří 50 mm silné samonosné sendvičové panely. Plášť je vyroben z pozinkovaného, lakovaného nebo nerezového plechu tloušťky 0,8 mm. Panely jsou plněny minerální vlnou, měrná hmotnost izolace je 50 kg/m3.

Popis provedení

Klimatizační jednotky jsou vyráběny v jednom celku. Jednotky jsou určeny pro montáž na podlahu, dodávají se spolu se základovým rámem. Sací a výtlačné otvory jednotky jsou umístěny na horní straně komory a jsou vybaveny pružnými nástavci, které jsou ukončeny lištovými přírubami pro připojení na potrubní rozvod. Vývody výměníků, dveře, kontrolní otvory a armatury jsou umístěny na obslužné straně jednotky. Přístup k ventilátorům, filtrům a frekvenčním měničům je zajištěn dveřmi, které jsou opatřeny uzávěry.

Systém měření a regulace H-Control

Jednotky jsou vybaveny autonomním systémem řízení MaR H-Control. Tento systém lze jednoduše ovládat pomocí PC a webového prohlížeče. Dále lze jednotku ovládat pokojovým ovladačem s LCD displejem nebo nadřazeným systémem. Řídicí a akční prvky jsou při výrobě kompletně osazeny, zapojeny a odzkoušeny.
Systém tak umožňuje:

  • plynulé řízení chodu ventilátorů
  • řízení a ochranu vodního ohřívače
  • řízení a ochranu výměníků ZZT
  • řízení klapek
  • signalizaci zanesení vzduchových filtrů
  • řízení kompresoru tepelného čerpadla včetně reverzního chodu

Schéma jednotky H-Block

Schéma jednotky H-Block

Produktové dokumenty

Montážní a provozní předpis
Produktový list

Kontakt

C.I.C. JAN HŘEBEC s.r.o.
Na Zlaté stezce 1075
Tel.: +420 326 531 311
263 01 Dobříš

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...