KLIMAK GOLF CUP 2015 – C.I.C. Jan Hřebec vítězem golfové akademie

Ve čtvrtek 17. září přijali zástupci C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. pozvání společnosti Klimak – největší slovenské realizační společnosti v oblasti vzduchotechniky – na tradiční golfový turnaj, konaný již osmý rok v rezortu Golf Club Welten u Šamorína a pořádaném v orientálním stylu. Účastníky byly realizační firmy, projektanti, zástupci dodavatelských firem i distributoři a zájem byl opravdu značný. Naší společnost reprezentovali Ing. Vítězslav Kotík, MBA, Ing. Daniel Niedoba a Marian Sikora.

Akce nebyla zaměřená pouze na golfové profesionály, ale také na začínající golfisty či úplné negolfisty – pro tyto účastníky byla k dispozici golfová akademie, ve které instruktoři poradili a vysvětlili základy golfové hry. Za vítězství v golfové akademii si zlatý pohár odnesl tým Ing. Daniela Niedoby a Mariana Sikory, reprezentující společnost C.I.C. Jan Hřebec.

Golfový turnaj doprovázel turnaj ve stolním fotbale, po jehož skončení následovala velkolepá tombola. Do ní společnost C.I.C. Jan Hřebec věnovala jednu z nejhodnotnějších cen, a to all-inclusive pobyt pro dvě osoby na tři dny v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu v centru Prahy.

V průběhu akce probíhal nonstop raut, ochutnávka vín, doutníků a pálenky. Celou akci provázelo také mnoho exhibičních, tanečních, hudebních a barmanských show.

 

 

Hlavní cenu v golfové akademii získali pro společnost C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. pánové Niedoba a Sikora.
golf_pohar

Jedním z nejhodnotnějších dárků do tomboly byl voucher od naší společnosti na pobyt v luxusním hotelu.
20150917_174500