H-Uni Klimatizační jednotka

H-Uni Klimatizační jednotka

Charakteristika produktu

H-Uni je kompaktní klimatizační jednotka, pro kterou je typické integrované odvlhčování, chlazení a ohřev, tepelné čerpadlo s reverzibilním chodem a vysoká účinnost rekuperace, integrovaný systém MaR a v neposlední řadě jednoduchá instalace „Plug & Play“.

Popis:

Klimatizační jednotky řady H-Uni jsou jako kompaktní celek pro zajištění komplexní úpravy vzduchu v jednom celku vhodné pro odvlhčování v prostorách bazénů a pro energeticky šetrné instalace, kdy je využit deskový výměník s vysokou účinností a tepelné čerpadlo. Dále je vhodné použití tam, kde je potřeba klimatizovat prostor, avšak kondenzační jednotku není možno umístit ven, případně na všechny ostatní aplikace, kdy je důležitá jednoduchá montáž a rychlé uvedení do provozu.
Jednotky jsou vyráběny v provedení pro vnitřní prostředí.

Konstrukce:

Jednotky H-Uni jsou vyrobeny z bezrámových sendvičových panelů.
Plášť panelu je tvořen dvěma ocelovými plechy o tloušťce 0,8 mm, spojených po obvodě jednostrannými nýty. Plechy mohou být lakované (odstín RAL9002 – slonová kost) nebo nerezové a to v různých kombinacích na vnější a vnitřní straně.
Uvnitř panelu je izolační výplň z minerální vlny s objemovou hmotností 50 kg/m?, stupeň hořlavosti A1. Tloušťka panelu je 50 mm.
Pevnost komory zajišťují speciální spoje, registrované u Úřadu průmyslového vlastnictví v databázi průmyslových vzorů.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...